Ofis Depolama

EŞYALARINIZ BİZİMLE GÜVENDE

 Fazla eşyalarınız var? Yeni bir ev ve eviniz için eşyalar aldınız. Fakat dekorasyon işleri bitmedi, yeni eşyalarınızı koyacak yer arıyorsunuz. Başka bir şehre tayininiz çıktı. Ama o şehirde ev bulamadınız, lojmanınız çıkmadı eşyalarınız ortada mı kaldı? Bu zamanda tek Ev depolama ile yardımcınız firmamızdır.

Ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı gibi tüm eşyalarınız, firmamız tarafında güvenli, kamera sistemli depolarımızda muhafaza altına alınır. Depo işlemleriniz 7/24 her daim yapılmaktadır. Yapmanız gereken bizi arayarak bize talep etmenizdir. Firmamızı aradıktan hemen sonra ev, işyeri, depo, ofisinize keşfe gelen uzman incelemesi, gerekli hesaplamaları yaparak depolama hakkında maliyet hazırlar. Bütçenize en uygun depolama ve taşıma sözleşmesi gerçekleştirilir. Firmamızla depolama işleriniz çok kolay ve güvenlidir. Firmamız tarafından lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiğiniz zamanda tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde ev depolama işi yapılır. Gözünüz arkada kalmadan geçicide olsa ama uzun bir süre için başka bir şehre veya ülkeye taşınmanız zorunda olduğunuzda, eşyalarınızı sizin için muhafaza eder. Ayrıca evinizdeki gereksiz eşyaları depolarımızda saklar, evinizin kalabalığını yok ederiz. Hizmetimiz sade bu değil yurtdışından temelli döndüğünüzde gümrükten çıkan eşyalarınızı firmamızın depolarında güvende tutarız. Evleneceksiniz ev için alınan eşyaları, mutlu yuvanızın yeni adresi belli olana kadar depolarda korur. Sizlerin belirlediği belirli süreli olarak ev, ofis veya fabrika eşyalarınız uygun ısı ortamı ve ışık koşullarına göre depolarda muhafaza etmekteyiz. Severek kullandığınız ama artık yenisiyle değiştirme vakti gelen eşyalarınızın yükünü almaktayız. Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için en hassas şekilde saklar. Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza ederiz. Ev depolama firmamız; genç ve dinamik yapısı, bilen personeli kişi ve kurumsal firmalara getirdiği yep yeni boyut ile bu depolama sektöründe, lider kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan ev depolama ile kaliteye önem veren hizmet anlayışı koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmet vermektedir.

Depoya götürülecek eşyalarınız teslim alınan yerden en son teknoloji paketleme kullanılarak, titiz bir şekilde depolarımıza götürülür. Eşyalarınız taşımada oluşabilecek her türlü kazalara karşı sigortalanılır. Depolama ücretlerimiz haftalık, aylık ve yıllık fiyat olarak sınıflandırılırmaktadır. Sadece ev, büro eşyası depolanması yanında kişisel özel eşyalarınızda depolarımızda bulunan son derece güvenli özel kasalarımızda da saklanabilmektedir. Yıllık depolandırma ücretlerimiz özel indirimlere tabidir. O yüzden ev depolama firmaları arasında en iyi ve sigortalı depolama hizmeti bizde. Ev eşyası depolama ve ofis eşyası depolama işlerinizde bizi tercih ediniz. Ufak ve kırılacak eşyalarınız bile sarılarak koli ve paketlere konarak muhafaza edilir depolarımızda. Depolarımızda ücret eşyanız depoya girmesinden itibaren kira başlar, bir günde kalsa bir ayda kalsa, bir aylık kira hesaplaması yapılır. Depolanan eşyalar içinde depolama sigortası kesin yapılır. Depolama sigortası sadece yıllık olarak ev depolandırmada yapılır. Depolamada muhafaza edilecek eşyalarınız özel kullanılan malzemelerle paketlenip saklanır. Eşyanızın depodan çıkış tarihini önceden ekibimize bildirmeniz gerekir.

Neden firmamızı tecrit etmelisiniz? Çünkü ev depolama hizmetleri sunan işletmelerin yeterli kapasitede depolara sahip olmalılar. Eşya depolama işlemi yapılacak alanların kuru olup, nemsiz, hangi bir sel gibi doğa olaylarından etkilenmemesine dikkat edilmelidir. Eşya depolama işlemi için müracaat eden kişi veya da kurumlar mümkün olduğunca ambalajlama işini firmaya bırakmaları gerekmektedir. Depolama sırasında her türlü toz, kir, böceklenme, rutubet kapma gibi bir olasılık yaşanılmaz. Çünkü depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

 Ev depolama faaliyetleri konusunda hizmetlerine devam eden firmamız, depolarına aldığı her eşyayı kendi eşyası prensibi ile çalışıp ve ihtiyaç hâsıl oluncaya kadar eşyaların korunarak özelliklerini kaybetmemesi için gereken hassasiyeti göstermektedir.

Call Now ButtonHemen Ara